2 Listopad 2023

Odstranili jsme jednu řadu sedadel, abyste měli více místa na nohy

Odstranili jsme jednu řadu sedadel, abyste měli více místa na nohy

Možná už jste to taky někdy zažili – vyrazili jste na výlet autobusem a po chvíli už jste nevěděli, kam máte dát nohy, aby vás při sezení ve stísněném prostoru nebolely. Kdo z nás by si taky nepřál mít během cesty více místa na nohy… Máme pro vás skvělé zprávy!

Aby pro vás byla cesta pohodlnější, a hlavně bez nutnosti mačkat nohy pod sedadlem, rozhodli jsme se domluvit se s výrobci autobusů, kteří na naše přání odstranili jednu řadu sedadel. Ostatní sedadla se tak hezky rozprostřela a získali jsme pro vás více místa na nohy. A to v obou našich autobusech – MAN Lion's CoachScania Touring.

Co se změnilo?

Nejdůležitější pro nás bylo, abyste se při jízdě autobusem cítili pohodlně, a to i přesto, že třeba měříte dva metry. Chtěli jsme, aby si každý z vás cestu užil.

Tím, že jsme snížili počet sedadel, došlo k omezení kapacity, ale pro nás to ve skutečnosti byl spíše krok dopředu – podařilo se nám zlepšit kvalitu cesty pro každého jednotlivého cestujícího.

Kdo tyto změny ocení nejvíce?

  • Vysocí lidé: Pro ty, kteří jsou nadprůměrně vysocí, může být cestování standardním autobusem nepohodlné kvůli nedostatku prostoru pro nohy.
  • Starší lidé a osoby s omezenou pohyblivostí, pro které může být obtížné zůstat dlouho v sedě bez možnosti natáhnout nohy.
  • Těhotné ženy: Během těhotenství mohou ženy trpět otoky nohou a potřebují více místa, aby se cítily pohodlně a aby podpořily správný oběhový systém.
  • Lidé cestující s malými dětmi: Více prostoru může být užitečné pro ty, kteří cestují s malými dětmi, protože každé dítě potřebuje místo pro hraní a pohyb.

Zařídíme vám během cesty kompletní servis. Vjezdy, parkování, přejezdy i po povolení přes hranice. Mám zájem o kalkulaci

  • Studenti a profesionálové pracující během cesty: Ti, kteří využívají cestu k práci nebo studiu, mohou ocenit extra prostor pro pohodlné umístění jejich notebooku, knih nebo dokumentů.
  • A všichni, kdo vyrazili na delší cestu: Při dlouhých cestách může být schopnost natáhnout nohy a změnit pozici klíčová pro udržení pohodlí a předcházení únavě.

Odstranění jedné řady sedadel v našich autobusech výrazně zvětšilo prostor pro nohy, což zlepšuje cestovní komfort pro všechny – ať už jste vysocí, máte zdravotní problémy nebo si prostě chcete vychutnat pohodlnou jízdu s úsměvem.

Na palubě našich autobusů a minibusů nic nedrnčí a vše funguje, jak má. Stačí si vybrat cíl a o všechno ostatní se už postaráme. Zjistěte si nezávazně cenu pronájmu našeho autobusu nebo se vydejte za dobrodružstvím na zájezdu naším autobusem.

Autor článku

Žaneta Kadelová

Nastuptesi... a vydejte se za zážitky! Už více než 10 let pečujeme o pohodlí a úsměvy cestujících. Vaši cestu proměníme v zážitek. Koukněte na naše autobusy a minibusy.

Naše autobusy a mikrobusy pro 8 až 45 osobPoptat nezávazně

Mám zájem o kalkulaci

Nevíte, jak na to? Zavolejte. Probereme to.

+420 737 621 915

Nebo nám napište info@nastuptesi.cz