Proces rezervace je jednoduchý. Stačí nás kontaktovat telefonicky na čísle +420 799 509 157 nebo vyplnit formulář na našich webových stránkách s detaily vašeho požadavku. Naše specialistka Radka vám ráda na vše odpoví, vypracuje kalkulaci, popřípadě připraví řešení na míru.

V případě storna nebo změny termínu nás prosím kontaktujte co nejdříve. Zrušení více než 14 dní před datem cesty je bez poplatku, u kratšího období může být účtován storno poplatek. Změna termínu je možná dle dostupnosti.

Ano, je možné se během jízdy s řidiči domluvit a upravit trasu jízdy.

Jezdíme po celé Evropě, kamkoliv se naše autobusy dostanou. Bez ohledu na vzdálenost nebo destinaci. Naše autobusy parkují a vyjíždějí z Ostravy. Vaše cesta může začít i mimo Moravskoslezský kraj, ale v takovém případě je třeba připočítat náklady na přejezd autobusu k místu odjezdu.

Cena za půjčení autobusu je od 42 Kč/km a minibusu od 20 Kč/km. Liší se v závislosti na délce pronájmu, typu vozidla, cílové destinaci a dalších specifických požadavcích. Rádi vám připravíme individuální cenovou nabídku. Stáči nezávazně vyplnit náš poptávkový formulář.

Ano, v ceně pronájmu autobusu je vždy zahrnut zkušený a profesionálně vyškolený řidič. Všichni naši řidiči disponují platným řidičským průkazem pro autobusy a pravidelně absolvují kurzy bezpečné jízdy. Jsou na vše důkladně připravení a nepodcení žádný detail. Dokážou si poradit v jakékoli svízelné situaci. Bude tak o vás postaráno již od samotného vyzvednutí.

Nabízíme různé typy autobusů pro malé i velké skupiny:

  • MAN Lion's Coach – 45 osob
  • Scania Touring – 45 osob
  • Opel Vivaro – 8 osob

Naši řidiči se o vás postarají již od samotného začatku. Během cesty vám nabídnou občerstvení včetně nealkoholických nápojů. 

Přijímáme platby formou bankovních převodů a platby na fakturu pro společnosti.

Ano, naše autobusy MAN Lion's Coach i Scania Touring jsou vybaveny toaletou.


Koukněte na všechny ohlasy od klientů CK Radynacestu.czPoptat nezávazně

Mám zájem o kalkulaci

Před odesláním poptávky si prohlédněte volné termíny autobusů.

Nevíte, jak na to? Zavolejte. Probereme to.

+420 737 621 915

Nebo nám napište info@nastuptesi.cz